Rekrutacja na rok szkolny 2020-2021

KOMUNIKAT BURMISTRZA KOŁACZYC z dnia 12 marca 2020 r.

Ogłoszenie

 

 

W związku z zakażeniem koronawirusem, zajęcia dydaktyczno-wychowawcze w szkole są zawieszone od dnia 12.03.2020 do 15.04.2020 r.

Prosimy rodziców oraz uczniów o pozyskiwanie informacji zamieszczonych w dzienniku elektronicznym, dotyczących zakresu materiału z poszczególnych przedmiotów nauczania zamieszczonych przez nauczycieli.

Zwracamy się także z prośbą o pozostawienie uczniów w domu w czasie wolnym od zajęć.

Wszelkie informacje dotyczące zawieszenia zajęć oraz prawidłowego postępowania w tym czasie znajdują się na stronach internetowych Ministerstwa Edukacji Narodowej www.men.gov.pl oraz gminy Kołaczyce www.kolaczyce.pl

Dzień Kobiet

 

W poniedziałek 9 marca szkoła przywitała nas kolorową dekoracją przygotowaną dla wszystkich Pań i Dziewcząt z okazji 8 marca - Dnia Kobiet. Kolorowe baloniki, papierowe kwiaty, okolicznościowe hasła… W korytarzach można było zauważyć wzmożony ruch „poczty kwiatowej”. Chłopcy od rana nosili naręcza róż i tulipanów, aby obdarować Nauczycielki i Koleżanki; składali życzenia i częstowali słodyczami. Nawet nasze spostrzegawcze reporterskie oko dostrzegło samego Pana Dyrektora z koszem wiosennych kwiatów zmierzającego w stronę pokoju nauczycielskiego. 

W każdej z klas trochę inaczej obchodzono to święto, ale wszędzie wesoło, doceniając „piękniejszą część ludzkości” :)

Czytaj więcej...

Dzień Kobiet

 

          W poniedziałek 9 marca szkoła przywitała nas kolorową dekoracją przygotowaną dla wszystkich Pań i Dziewcząt z okazji 8 marca- Dnia Kobiet. Kolorowe baloniki, papierowe kwiaty, okolicznościowe hasła… W korytarzach można było zauważyć wzmożony ruch „poczty kwiatowej”. Chłopcy od rana nosili naręcza róż i tulipanów, aby obdarować Nauczycielki i Koleżanki; składali życzenia i częstowali słodyczami. Nawet nasze spostrzegawcze reporterskie oko dostrzegło samego Pana Dyrektora z koszem wiosennych kwiatów zmierzającego w stronę pokoju nauczycielskiego.
          W każdej z klas trochę inaczej obchodzono to święto, ale wszędzie wesoło, doceniając „piękniejszą część ludzkości”
J