Filmoteka szkolna

Film pt. "Niemiecki ma to coś", nagrodzony w konkursie Instytutu Goethego w Krakowie.


Uczymy się niemieckiego śpiewająco ...


Rozdanie nagród w konkursie „DaF-Kenner in den DACHL-Ländern”


Piknik Rodzinny 2015 -zwiastun całego filmu

 


Film nagrodzony w ogólnopolskim konkursie ,,DaF-Kenner'' - 1 miejsce w kategorii szkół gimnazjalnych.

 


Baśń "Kopciuszek" (w języku niemieckim)w wykonaniu uczniów naszej szkoły. Wykorzystano technikę filmowania pn. green box
Baśń "Muzykanci z Bremy"
Fragment filmu z uroczystości otwarcia kompleksu sportowego ORLIK


"Ocalić od zapomnienia" cz.1. Występ uczniów ZSPiG w Bieździedzy wraz ze Stowarzyszeniem Przyjaciół Ziemi Bieździedzkiej poświęcone śp.Stanisławie Fuczek- poetce ludowej i zasłużonej mieszkance wsi.


"Ocalić od zapomnienia" cz.2XI Powiatowy Konkurs Teatralny cz.1 (Jasielski Dom Kultury- 19 marca 2013 r.)


XI Powiatowy Konkurs Teatralny cz.2 (Jasielski Dom Kultury- 19 marca 2013 r.)


Dzień Kobiet cz.1   ZSPiG w Bieździedzy -8 marca 2013 roku


Dzień Kobiet cz.2    8 marca 2013 roku


Wywiad z Jarosławem Kuźniarem (dziennikarzem TVN) przeprowadzony przez uczniów Zespołu Szkoły Podstawowej i Gimnazjum w Bieździedzy podczas Podkarpackiego Pleneru Dziennikarskiego im. Marcina Pawłowskiego, który odbył się 30.11.2012 r. w Jaśle


Wywiad z Renatą Kijowską (dziennikarką TVN) przeprowadzony
przez uczniów Zespołu Szkoły Podstawowej i Gimnazjum w Bieździedzy podczas Podkarpackiego Pleneru Dziennikarskiego im. Marcina Pawłowskiego, który odbył się 30.11.2012 r. w Jaśle

 


Szkolny odpowiednik programu telewizyjnego "Mam Talent" (ZSPiG w Bieździedzy). Fragmenty -cz.1. Film w całości dostępny jest w bibliotece szkolnej na płycie DVD.


Szkolny odpowiednik programu telewizyjnego "Mam Talent" (ZSPiG w Bieździedzy). Fragmenty -cz.2. Film w całości dostępny jest w bibliotece szkolnej na płycie DVD.


Hej, kolęda kolęda...Przedstawienie teatralne poświęcone Stanisławowi Matysikowi- Patronowi Szkoły Podstawowej w Bieździedzy oraz przybliżające dzieciom i młodzieży czasy II wojny światowej. Część 1.


Przedstawienie teatralne poświęcone Stanisławowi Matysikowi- Patronowi Szkoły Podstawowej w Bieździedzy oraz przybliżające dzieciom i młodzieży czasy II wojny światowej. Część 2.


Zdjęcia uczniów i nauczycieli - prezentacja będąca częścią programu kabaretowego z okazji Dnia Chłopaka (wrzesień 2012 r.)


Prezentacja zdjęć wykonanych w Turcji (z wyjazdu nauczycieli w ramach  Projektu Comenius)

 


Reportaż filmowy przygotowany przez uczniów naszej szkoły na temat: "Co wiemy o Unii Europejskiej?"

 


A w Bieździedzy po raz kolejny europejsko...

Rozdanie nagród-ciąg dalszy filmu: "A w Bieździedzy po raz kolejny europejsko...''Film biorący udział w konkursie marki Winiary. Celem konkursu była nauka młodzieży zasad zdrowego odżywiania oraz zachęcenie jej do podejmowania pierwszych samodzielnych prób gotowania. Praca uczniów klasy II a otrzymała jedną z głównych nagród w Polsce (zaliczona została do 15 najlepszych spośród ponad 2000 nadesłanych filmików).