Zakończyła się akcja "Torba Charytatywna" Caritas

 

Opiekunowie Szkolnego Kola Caritas Pani Beata Biernacka, Pani Elżbieta Tutaj oraz ks. Jakub Lorenc wraz z wolontariuszami z klasy VII – zakończyli zbiórkę żywności, już po raz kolejny zorganizowana na terenie naszej szkoły.  Ilość zebranych produktów spożywczych przerosła najśmielsze oczekiwania organizatorów akcji, którzy mieli pełne ręce roboty przy pakowaniu i rozwożeniu świątecznych darów do potrzebujących rodzin.  

Drodzy Rodzice i Uczniowie,

chcemy wyrazić ogromną wdzięczność za zaangażowanie w akcję Caritas „Torba charytatywna”. Akcja ta pokazała, że czynienie dobra jest Wam niezwykle bliskie. I właśnie to dobro ubogaca nas i czyni szczęśliwszymi, a przede wszystkim sprawia, że na twarzach innych, potrzebujących, pojawia się uśmiech. Tak też właśnie się stało dzięki Waszej pomocy!